MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 5235305
nr 523 5305
Karmstol
Baltikum, Empire [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
3.100 kr
måndag 5 maj 2008
kl 17:40:31
300 kr
1.500 kr
2.800 kr
3.000 kr